26 Ağustos 2010 Perşembe

Rakipler Hazırlık Maçlarında Ne Yaptı?

Çin

TARİH
YER
MAÇ
SONUÇ
EN SKORER
20 Haziran
Çin
Çin - Arjantin B
82-61
Liu Wei (18)
21 Haziran
Çin
Çin - Arjantin B
74-57
Tang Zhendong (20)
16 Temmuz
Çin
Çin - Litvanya B
81-77
Ding Jinhui (15)
18 Temmuz
Çin
Çin - Litvanya B
86-82
Wei Liu (21)
20 Temmuz
Çin
Çin - Litvanya B
68-79
Wang Shipeng (16)
28 Temmuz
Çin
Çin - Avustralya
63-64
Yi Jianlian (17)
29 Temmuz
Çin
Çin - İran
86-64
Wang Shipeng (22)
30 Temmuz
Çin
Çin - Slovenya
71-75
Wang Zhizhi (17)
31 Temmuz
Çin
Çin - İran
76-58
Yi Jianlian (18)
10 Ağustos
Kanada
Çin - Kanada
62-86
Liu Wei (19)
12 Ağustos
New York
Çin - Brezilya
70-84
Sun Yue (14)
14 Ağustos
New York
Çin - ABD
51-98
Yi Jianlian (13)
15 Ağustos
New York
Çin - Porto Riko
76-92
Wang Shipeng (18)
22 Ağustos
Sırbistan
Çin - Sırbistan
53-89
Yi Jianlian (20)


Fildişi Sahili

TARİH
YER
MAÇ
SONUÇ
EN SKORER
15 Temmuz
Calais
Fildişi Sahili - İngiltere
82-61
Amagou Pape (13)
16 Temmuz
Calais
Fildişi Sahili - Lüksemburg
99-69
-
17 Temmuz
Calais
Fildişi Sahili - Belçika
70-80
-
18 Temmuz
Calais
Fildişi Sahili - Tunus
63-67
-
19 Temmuz
Belçika
Fildişi Sahili - Kanada
59-70
Herve Lamizana (18)
31 Temmuz
Las Palmas
Fildişi Sahili - Kanada
92-95
Mohamed Kone (19)
3 Ağustos
Las Palmas
Fildişi Sahili - İspanya
70-85
Mohamed Kone (12)
22 Ağustos
Lyon
Fildişi Sahili - Fransa
66-74
S. Diabate (15)
23 Ağustos
Lyon
Fildişi Sahili - Brezilya
54-95
Amagou Pape (12)
24 Ağustos
Lyon
Fildişi Sahili - Avustralya
59-80
Amagou Pape (16)

Yunanistan

TARİH
YER
MAÇ
SONUÇ
EN SKORER
4 Ağustos
Lefkoşa
Yunanistan - Kıbrıs
76-41
Kostas Tsartsaris (16)
6 Ağustos
G. Kıbrıs
Yunanistan - Almanya
82-54
Ioannis Borousis (17)
7 Ağustos
G. Kıbrıs
Yunanistan - Rusya
101-63
Antonis Fotsis (20)
8 Ağustos
G. Kıbrıs
Yunanistan - Hırvatistan
90-81
Nick Calathes (22)
17 Ağustos
Atina
Yunanistan - Kanada
123-49
S. Schortsianitis (24)
18 Ağustos
Atina
Yunanistan - Slovenya
96-72
Nick Calathes (16)
19 Ağustos
Atina
Yunanistan - Sırbistan
74-73
Sofo Schortsianitis (18)
25 Ağustos
Atina
Yunanistan - ABD
59-87
Kostas Tsartsaris (24)




Porto Riko

TARİH
YER
MAÇ
SONUÇ
EN SKORER
6 Temmuz
Santo Domingo
Porto Riko - Trinidad&Tobago
91-97
Carlos Arroyo (24)
8 Ağustos
Arjantin
Porto Riko - Arjantin
95-19
P.J. Ramos (22)
9 Ağustos
Arjantin
Porto Riko - Arjantin
73-51
Carlos Arroyo (16)
10 Temmuz
Santo Domingo
Porto Riko - Belize
96-88
Peter John Ramos (27)
11 Temmuz
Santo Domingo
Porto Riko - Panama
77-70
Jose Juan Barea (22)
12 Temmuz
Santo Domingo
Porto Riko - Dominik Cum.
89-80
Carlos Arroyo (23)
8 Ağustos
Arjantin
Porto Riko - Arjantin
77-62
Nathan Peavy (18)
9 Ağustos
Arjantin
Porto Riko - Arjantin
104-71
Barea (27)
30 Temmuz
Mayagüez
Porto Riko - Virgin Adaları
89-72
Barea (19)
31 Temmuz
Mayagüez
Porto Riko - Meksika
82-77
Arroyo ve Peavy (16)
3 Ağustos
Salta (Arjantin)
Porto Riko - Paraguay
87-85
Carmelo Lee (24)
4 Ağustos
Salta (Arjantin)
Porto Riko - Arjantin
79-84
Elias Ayuso (18)
8 Ağustos
Arjantin
Porto Riko - Arjantin
96-89
PJ Ramos (21)
9 Ağustos
Arjantin
Porto Riko - Arjantin
93-80
Christian Dalmau (19)
15 Ağustos
New York
Porto Riko - Çin
92-76
Carlos Creek (16)
20 Ağustos
Almanya
Porto Riko - Almanya
63-73
Peavy Nathan (16)
22 Ağustos
Almanya
Porto Riko - Almanya
74-97
Daniel Santiago (17)

Rusya

TARİH
YER
MAÇ
SONUÇ
EN SKORER
29 Temmuz

Rusya - Letonya
89-68
Vitali Fridzon (13)
6 Ağustos
Kıbrıs
Rusya - Hırvatistan
66-64
Sergey Monya (13)
7 Ağustos
Kıbrıs
Rusya - Yunanistan
63-101
Sergey Bykov (17)
8 Ağustos
Kıbrıs
Rusya - Almanya
73-76
Timofey Mozgov (17)
13 Ağustos
Maribor
Rusya - Sırbistan
63-69
Timofey Mozgov (14)
14 Ağustos
Maribor
Rusya - Slovenya
73-81
Vitali Fridzon (15)
15 Ağustos
Maribor
Rusya - Yeni Zelanda
89-76
A. Vorontsevich (19)
20 Ağustos
Zadar
Rusya - Ürdün
83-63
Vitaly Fridzon (17)
21 Ağustos
Zadar
Rusya - Yeni Zelanda
65-67
Vitaly Fridzon (15)
22 Ağustos
Zadar
Rusya - Hırvatistan
82-76
Viktor Khryapa (17)

Türkiye

TARİH
YER
MAÇ
SONUÇ
EN SKORER
6 Ağustos
İstanbul
Türkiye - İran
93-53
Ersan Ilyasova (17)
7 Ağustos
İstanbul
Türkiye - Yeni Zelanda
87-65
Ersan Ilyasova (14)
8 Ağustos
İstanbul
Türkiye - Sırbistan
70-83
Hidayet Türkoğlu (14)
10 Ağustos
Türkiye
Türkiye - Sırbistan
61-66
Ersan Ilyasova (24)
13 Ağustos
Bamberg
Türkiye - Litvanya
77-80
Sinan Güler (18)
14 Ağustos
Bamberg
Türkiye - Hırvatistan
61-72
Ömer Aşık (17)
15 Ağustos
Bamberg
Türkiye - Almanya
54-68
Ömer Aşık (13)
21 Ağustos
Türkiye
Türkiye - Lübnan
93-72
Ömer Aşık (20)
22 Ağustos
Türkiye
Türkiye - Kanada
84-53
Ömer Onan (17)
23 Ağustos
Türkiye
Türkiye - Arjantin
89-93
Semih Erden (15)


NOT: Bilgilerin hepsi ACB Resmi İnternet Sitesi'nden alınmıştır. Türkçe'ye çevirdik sadece.

2 yorum:

  1. Kıbrıs değil güney Kıbrıs olacak o

    YanıtlayınSil
  2. 8 Ağustos Arjantin Porto Riko - Arjantin 95-19 P.J. Ramos (22)

    Burada bir yanlışlık var sanırım ? Ya da maçı Arjantin folklör ekibiyle oynadılar heralde....

    YanıtlayınSil